Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ask me

12. 3. 2006

JESTLI MÁTE NĚJAKOU JINOU OTÁZKU TAK MI JI NAPIŠTE NA

NSkodova@seznam.cz , nebo svoji otázku napište do komentářů,popř uvedte svůj e-mail

                                            OTÁZKY

1)Když ti napíšu odpovíš mi? - Ano odpovím,je to divné protože ostatní správce stránek nemají čas ale já ANO,sice neslibuju že to bude nějak moc rychle, ale odpovím vám.

2)Jáký je tvůj e-mail?-Můj e-mail je NSkodova@seznam.cz

3)Bude se natáčet i 9.série ? - Možná vás to bude mrzet, ale NE.Čarodějky končí 8.sérií.

4)Můžu na tomto webu s něčím pomoct?-Na tuhle otázku vám nedokážu odpovědět,závisí to na tom kolik budu mít s webem práce pokud to nebudu zvládat řeknu vám.

5)Budeš přidávat nové rubriky? ANO určitě budu pořád přidávat.

6)Proč ti sem nejde dostat guestbook a fórum?-Odpoveď je snadná prostě nevím jak na to.

7)Dáš sem někdy videa?-Pravdě podobně NE,sice bych chtěla,ale nějak mi to nejde.Jestli ale budete chtít poradit kde sehnat dobré a kvalitní videa tak vám moc ráda poskytnu adresu na nějaké dobré stránky.

8)Nemohla bys mi prosím poslat nějkaké obrázky,videa,sountracky apod.?- Prominte, ale kdyby mi každý takhle psal myslíte že bych všechno zvládla poslat?

9)Spřátelíš stránky? - Jestli chcete spřátelit stránky tak mi napište na  NSkodova@seznam.cznebo mi napište do guestbooku a nezapomeňte uvést !!!!svůj e-mail!!!!!určitě ráda spřátelím stránky! 

 nebo :

Ahoj pokud mi chcete poslat nějakou zprávu a z nějakého důvodu to nechcete psát do guestbooku tak mi to napište sem  pošle se mi to na e-mail a já vám budu alespoň moct pomoct :). A PROSÍM NEPIŠTE ŽÁDNÉ VULGÁRNÍ VÝRAZY !!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář