Jdi na obsah Jdi na menu
 


GOODBYE Charmed

22. 3. 2006

                GOODBYE CHARMED

Co je GOODBYE Charmed ? :

-Je to obrovský projekt spojený se vším z Charmed,s historií charmed,s láskama,poslední díl Charmed,fanlisting.Můžete přispět čímkoliv chcete aby jste se  rozloučili s Charmed.Wallpapery videa,ikonky,bannery,pozadí na PC,a vůbec všechno na co si vzpomenete.

 

                               Příběh 1

                                    Prue,Piper and Phoebe

                                     (  v kostce )

Phoebe,Prue a Piper jsou sestry,které se nikdy neměly moc v lásce.Až po smrti babičky se všechny vrací do domu.Phoebe objeví na půdě knihu stínů,a sestrám se vrací schopnosti.Znova se spřátelí.Moc tří je obnovena.Zažijí různé věci jako např.cestu do minulosti,budoucnosti nebo taky proměnu sester v různé tvory.Na konci 3.série Prue umírá zabije ji démon Shax.

 

                                      Příběh 2

                           Piper,Phoebe and Paige

Piper a Phoebe se nemůžou vyrovnat se ztrátou Prue,objeví se ale nová sestra, Paige Matthews,dcera Sama-světlonoše matky sester a jí samotné.Spolu zazijí mnoho důležitých událostí jako i např porážka zdroje,nebo v 7 sérii podvedení podsvětí.Jsou tu také smutné události-smrt Chrise,Lea,Colea.Ale naopak i veselé-Piper a Leovi se narodí synové Wyatt(5.série)a Chris (6.série).

MINI SOUTĚŽKA :

  Kdo má rád charmed,tak mi sem napište co nejoriginálněji proč se nechcete,nebo chcete loučit s charmed,mohou to být 2-3 věty,nebo můžete i 1 když bude delší.Nejoriginálnější samozřejmě odměním. Do kolonky Váš e-mail napište svůj e-mail a tam kde je zpráva  napiště svůj nick a to proč se nechcete nebo chcete c charmed loučit.

 Soutěž skončila !!! Vyhrála Piper právě protože:

Nechci se s nima rozloučit protože je to ten NEJLEPŠÍ seriál na světě. Tenhle seriál je něco co se jen tak nevidí. Když už vidíme magii,tak ti co jí provozují nežijí normálním životem,nemají lásky atd. atd. Nevím...už teď doufám že začnou co nejřív dávat 7. a 8. sérii. Škoda že to nebude pokračovta,ale trochu chápu Aly. 9 sezon být v jednom seriálu,chce jít asi dál.....ale zase jí na druhou stranu nechápu. Ví,že tenhle seriál jde na celém světě a je moc oblíbený. Nechci aby skončily protože je to prostě tak,že když zapnu Tv s charmed,tak oni vlastně prožívají dny jako my,nevím jak to říct! Asi se moc rozepisuju...ale je to už tak prostě daný že je mají od po-pá dávat a my se dívat na jejich příběhy,prožívat je taky! Miluju ty herce a herečky,miluju ty postavy,miluju jejich problémy =) a jejich happyendy! Není to nejoreginálnější,ale je to to proč nechci aby skončily! A taky si častou na charmed hraju.....sem Piper

 

                  

                        NĚJAKÉ FOTKY Z CHARMED

1.SÉRIE

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.SÉRIE

Obrazek

 

 

 

 

 

 

3.SÉRIE

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.SÉRIE

Obrazek

5.SÉRIE

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.SÉRIE

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.SÉRIE

Obrazek

8.SÉRIE

Obrazek

Fotky z dílů atd.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

              všechno co tu chcete zveřejnit mi

pošlete na e-mail NSkodova@seznam.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

www.funofcharmed.estranky.cz

(chris_fuller, 8. 10. 2006 1:13)

Ja som sa s Charmed ešte nerozlúčil...Ja píšem pokračovanie...Napísal som celú 7.;8. sériu...Potom Pilotný film k 9. séríí;9. séériu a teraz píšem 10. sériu...A ešte stále nemám toho dosť...Veď sa mrkni na môj web...Inak nechceš spriateliť???

soutěž

(www.charmed-nej.blog.cz, 16. 9. 2006 18:29)

na mém blogu bbobíhá soutěž o nejlepúší fotku týdne když se přihlásíte budu jen ráda

je to tu moc super

(Klara, 1. 9. 2006 20:42)

Super stranka o charmed je to tu fakt super

všechno

(pavla, 22. 6. 2006 19:24)

máš to tu hroooooooooooooozně hezký ale chce to víc foteček a udělej taky nějaký videa ahoj

ohodnocení

(Piper Halliwel, 26. 4. 2006 14:33)

Máš to tu móóóóóc hezké,jenom až budeš mít trochu víc času tak sem dej ještě nějaké fotky prosím ale jinak to tu máš opravdu moc hezké.Ahoj a jestli si se mnou chceš psát tak můj e-mail je soukupova.pavlina@centrum.cz

Fotky

(Aneta, 13. 4. 2006 15:28)

tak to je dost dobrý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!=)