Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak to bylo

12. 3. 2006
P>                 JAK TO VŠECHNO BYLO

V polovině 16. století žila žena jménem Charlote Waren.Když se dozvěděla že čeká mocné dítě s čarodějnými schopnostmi začali se o dítě zajímat démoni, ale protože přišli tři ženy, které jí pomohly dítě porodit tak bylo dítě v pořádku a nic se mu nestalo.Charlotě se narodila holčička, které dala jméno Melinda.

Melindou všechna magie začala,založila si totiž knihu do které si psala všechna kouzla která znala.Nazvala ji kniha stínů.Zamilovala se do muže, kterému porodila holčičku.Vybrala jí jméno Prudence.Muž kterého milovala ji zradil a řekl lidu že je Melinda čarodějka.Upálili ji v Salemu,předtím než umřela řekla"jednou budou existovat tři čarodějky-obrovská síla dobra, která bude známá jako "moc tří"".Prudence měla moc zmrazování.

Uprostřed 19.století se do San Franciska přistěhovaly sestřenice Prudence.Přistěhovaly se do domu pod kterým byl ukryt nexus.

Obrazek

Obrazek

Jedna z nich Piper Baxter se provdala za Gordona Johnsna,měla s ním dceru se jménem na P.....dali jí jméno Penelope.Penelope měla schopnost telekineze.Kolem roku 1950 se zamilovala do Jacka Halliwella.ten ji přivedl na cestu "hipies"

Obrazek

Obrazek

Tady se poprvé objevuje světlonoš Leo Wyatt.

Obrazek

Jacka zabili démoni a Penny pak zjistila že je těhotná.Porodila holčičku, které dala jméno Patricia.ObrazekPatty ovládala moc zmrazování.

Patty se zamilovala do muže jménem Viktor Benett, kterému porodila tři dcery: Prudence-1971,Piper-1973 a Phoebe-1975.Viktor však od Patty odešel,protože nesouhlasil s tím aby jeho dcery byly taká čarodějky.Pak se Patty zamilovala do Sama Wildra-jejího světlonoše a porodila mu dceru, ale protože čarodějka a světlonoš spolu nemohli nic mít dali dítě na adopci.Dívky vyrůstaly a jejich matku Patty zabil vodní démon.Proto se o ně začala starat bybička Penny.Z Phoebe vyrostla rebelka, z Prue tvrdohlavka a z Piper mírná doObrazekmácí puťka.

Obrazek                                   

Dívky rostly a nevěděly že mají čarodějnou moc myslelysi že jsou normální.Babička děvčat věděla že jejich moc zavisí na tom jak se mají rády,ale protože se v té době rády neměly rozhodla se Penny že namíchá lektvar aby svoji moc ztratily navždy.Ale pocestě dolů ze schodů babička dostala  mrtvici a umřela.Proto se Piper,Prue a Phoebe vrací do domu.

Obrazek

Phoebe najde na půdě knihu stínů a přečte zaklínadlo k obnovení moci tří.Jejich síla se aktivuje a mají zpět své schopnosti-Prue telekinezi,Piper zmrazování a Phoebe předtuchy.V 1. sérii se se vším seznamují.

V 2.sérii se vrací do minulosti a začínají své schopnosti víc ovládat.Obrazek

Ve 3.sérii se zdá všechno dokonalé Phoebe se zamiluje,Piper si smí vzít Lea, ale Prue zabíjí démon Shax.

Piper a Phoebe truchlí ze ztráty sestry ale najednou se objevuje nová sestra Paige dcera Patty a Sama.Moc tří se obnoví.Obrazek

V 5.sérii se čarodějky snaží přemoct zdroj a taky se jim to podaří.Mohou si za to vybrat odměnu-mohou se vzdát čarodějné moci.....avšak neudělají to.Taky otěhotní Piper, porodí syna Wyatta.

V 6.sérii se objevuje Chris Perry a načas se stává světlonošem sester,pak ale Phoebe zjišťuje že je to Pipeřin mladší syn.Obrazek

Na konci se Piper narodí miminko

Christopher.Všichni jsou spokojeni všechno zlo je zahnáno a děťátku nic nehrozí,Wyatt je zachráněný od zla a všichni se těší z nového přírůstku.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

charme

(ondra, 3. 3. 2011 20:04)

je to ok , na charmed se koukam každý den CHCI V NICH ZAČÍT HRÁT !

Můj názor - Piper je nej

(P.helliwell, 26. 1. 2008 13:08)

je to výborný seriál, občes trovhu neomyšlený ale jinak je moc fajn. vůbec se nedivím že s úspěchem obltěl celí svět.........

...

(Melissa, 17. 2. 2007 23:39)

Je suis francaise et je sui fan de charmed
voici mon sky
http://charmed2008.skyblog.com/

dokončení

(Phoebe07, 28. 12. 2006 21:13)

konec: Velký Chris v tom díle,co Piper porodí malého zemře.taková malá výměna Chrisů:-)
P.S. pěknej obrázek Chrise