Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vedlejší postavy

24. 1. 2006

                     VEDLEJŠÍ POSTAVY

Tak tady jsem vám dala stručný průřez vedlejšími postavami z Čarodějek,nejaké zajímavosti o nich , v jakých sériích působí a kdo je hraje.Bez vadlejších postav by přece seriál byl nudný tak tady máte alespoň pár z nich. 

Obrazek

Postava:

Penny Halliwell

Hraje:

Jennifer Rhodes

Výskyt:

1.- 8. série

Popis: Babča sester a velice mocná čarodějka. Ovládá schopnost telekineze a umí velice dobře kouzlit. Po smrti matky sestry prakticky vychovala, ale než jim stihla říci kdo jsou, tak zemřela. Nicméně smrt pro ni nic neznamená a tak často sestry navštěvuje buď jako duch, nebo občas získá i pevné tělo. Sestry ji většinou přivolají, když potřebují pomoci či poradit.

 

Obrazek

Postava:

Patty Halliwell

Hraje:

Finola Hughes

Výskyt:

1.- 7. série

Popis: Matka sestřiček, zemřela při boji s vodním démonem, když byly ještě malé. Neobjevuje se tak často, jako babička, neboť je volána jen při různých zvláštních příležitostech. Sama ovládá schopnost zmrazovat čas.

 

Obrazek

Postava:

Victor Bennett

Hraje:

James Read

Výskyt:

1., 3. - 8. série

Popis: Milující otec... i když v dětství odešel z domu a vrátil se až poté, co sestry zjistily, že jsou čarodějky. On sám z toho není příliš nadšen, vždy bojoval s babičkou o to, aby mohly sestry vést klidný a normální život, ale smířil se s tím. Většinou se objeví při různých významných příležitostech (Svatba, smrt Prue, narození dítěte). pozn. v první sérii hrál otce herec Tony Denison.

 

Obrazek

Postava:

Claire Pryce

Hraje:

Cristine Rose

Výskyt:

1. série

Popis: Po smrti Rexe Bucklanda se stala na krátko šéfkou Prue, příliš se jí nelíbily její pozdní příchody a odchody z práce, ale za těch pár dílů co se v seriálu objevila si zvykla :)

 

Postava:

Rex Buckland

Hraje:

Neil Roberts

Výskyt:

1. série

Popis: Rex je "majitelem" Bucklandu, ovšem jen na oko, ve skutečnosti se jedná o zaklínače, který si jen přivlastnil jeho totožnost. Snažil se sestry vydírat a připravit je o moc, což se mu i povedlo, ale neradoval se moc dlouho, jeho konec byl rychlý a nečekaný...

 

Postava:

Hannah Webster

Hraje:

Leigh-Allyn Baker

Výskyt:

1. série

Popis: Pomocnice Rexe a zaklínač, Prue přímo nesnášela a dělala jí samé naschvály, nakonec natáhla bačkory spolu s Rexem.

 

Postava:

Barbas

Hraje:

Billy Drago

Výskyt:

1.,2.,5.,6.,7. série

Popis: Démon strachu Barbas se objevuje jen velice málo, ale vždy to stojí za to. Díly s touto postavou patří k nejlepším. Jeho hlavní mocí je vyvolat smrtelné strachy objeti a pomocí nich ji zabít. Když se mu podaří zabít 13 čarodějek, bude navždy osvobozen z podsvětí...

 

Postava:

Jack Sheridan

Hraje:

Lochlyn Munro

Výskyt:

2. série

Popis: Tenhle vořech snad ani nestojí za zmínku:) Spolupracovník a známost Prue na pár dílů 2. série, neuvěřitelně namyšlený, protivný a sebevědomí... no, jak to tak bývá, dostal kopačky...:o)

 

Postava:

Věštkyně

Hraje:

Debbi Morgan

Výskyt:

4. série + 1 díl 5. série

Popis: Když přišel Zdroj o Orákulum, nezbývalo mu nic jiného, než se obracet na proradnou věštkyni. Je to jeden z nejmazanějších a nejmocnějších démonů, sama je sice slabá jako moucha, ale dokáže věci obratně zmanipulovat tak, aby hráli v její prospěch.

 

Postava:

Glen

Hraje:

Jesse Woodrow

Výskyt:

4. a 5. série

Popis: Glen je Paigin přítel z dětství, se kterým s přestávkami chodila. Ví o sestřičkách a jejich magických schopnostech. Když pozval Paige na svou svatbu s Jessicou, Paige to pod vlivem zaklínadla neunesla. Jessiku odstranila do podsvětí, přijala její podobu a pokusila se za Glena provdat sama.Takže je na ni od té doby trošku naštvanej a kdo ví, jestli se ještě někdy ukáže...

 

Postava:

Elise Rothman

Hraje:

Rebecca Balding

Výskyt:

4.-8. série

Popis: Pokud je vám tato tvář povědomá, pak jste si patrně vzpomněli na díl Črvrtá sestra- tato herečka tam totiž hrála roli tety Avivy. Nevím s kým vším se vyspala, ale každopádně ji od čtvrté série vídáme jako Elise, šéfku Phoebe a vydavatelku Bay Mirror.

 

Postava:

Trpaslík

Hraje:

Danny Woodburn

Výskyt:

5. a 6. série

Popis: I když se tato postavička míhá v seriálu jen v pár minutách a tak tak splňuje normu pro zařazení do vedlejších postav, tak jsem ji prostě zařadit musel. Už nejen pro jeho poměrně vtipné hlášky a tendenci objevovat se především v humorných situacích, ale i jeho zajímavé komentáře a poznámky :o)

 

Postava:

Sheila Morris

Hraje:

Sandra Prosper

Výskyt:

5. - 6. série

Popis: Tato postava nemá žádnou významnou roli, ale je sama o sobě zajímavá- toto je podoba Darrylovy manželky. I ona ví, co jsou sestry zač.

 

Postava:

Jason Dean

Hraje:

Eric Dane

Výskyt:

5. - 6. série

Popis: Po Coleovi je Jason druhou Phoebinou láskou. Je to sice obyčejný smrtelník, ale o to ho má Phoebe raději. První setkání s ním nebylo zrovna příjemné, neboť je jejím šéfem a stále ji nutil pracovat, později se z Phoebe snaží udělat hvězdu, ale nakonec se podřídí jejím přáním. Když o Phoebe zjistí pravdu, je šokován, ale nakonec ji přijme, ovšem s tím, že si musí nechat nějaký čas na přemýšlení...

 

Postava:

Nanny

Hraje:

Niki Botelho

Výskyt:

5. - 6. série

Popis: Elfka a Wyattova chůva. I když zprvu kvůli neustálému nebezpečí práci odmítla, později se rozhodla, že bude přece jen lepší se o Wyatta starat. taková malá magická pomocnice dokáže s děťátkem divy...

 

Postava:

Richard Montana

Hraje:

Balthazar Getty

Výskyt:

6. série

Popis: Richard pochází z rodiny čarodějů, kteří po léta vedli válku se svými sousedy. Pak se do sporu připletla Paige a po jeho ukončení se do Richarda zamilovala. Chvíli se měli skvěle, ale nakonec začal Richard magií ohrožovat ostatní tak moc, že se rozhodl vzdát sil a stáhnout se do pozadí.

 

Postava:

Gideon

Hraje:

Gildart Jackson

Výskyt:

6. série

Popis: Starší a Leův učitel, který vede školu magie. I když slouží dobru a sestry jeho školu zachrání, začne proti ním kout pikle. Jeho cílem je zničit Wyatta, neboť je v něm koncentrováno příliš mnoho magické síly a to vyhrocuje rovnováhu dobra a zla.

 

Postava:

Dex Lawson

Hraje:

Jason Lewis

Výskyt:

8. série

Popis: Je to chlápek od Phoebe z práce a až po jejím pohřbu se dovídáme, že byl do Phoebe zamilován. Má svůj ateliér a zároveň byt, v kterém ukazuje své práce světu. Díky kouzlu, si i Phoebe vzal, ale poté, co se dověděl, že je čarodějka a že se vydávala za někoho jiného, rozešel se s ní.

 

Postava:

Kyle Brody

Hraje:

Kerr Smith

Výskyt:

7. série

Popis: Policista, který měl své skušenosti s nadpřirozenem a Avatary. Po zjištění, že je Leo Avatar, rozhodne se ho zabít. Naštěstí, Leo přežije a Brody se vydává zabít další Avatary. Bohužel, umírá a Paige je z toho nešťastná, protože byl její další láskou. Později, se vrací tentokráte jako světlonoš a loučí se s ní.

 

Postava:

Henry

Hraje:

Ivan Sergei

Výskyt:

8. série

Popis: S Paige se seznámil náhodou. Když zrovna zatýkal jejího nevinného. Potom se spolu sblížili, ale stále se nemohou rozhoupat k prvnímu kroku.Postava:

Budoucí Wyatt

Hraje:

Wes Ramsey

Výskyt:

6.-7. série

Popis: Tohohle chlápka jsme již mohli vidět v Čarodějkách dvakrát. Poprvé jako zlého Wyatta v 6. sérii a naposledy obě dvě ''verze'' v 7. sérii.Postava:

Sam Wilder

Hraje:

Scott Jaeck

Výskyt:

2., 5. a 8. série

Popis: Sam je biologický otec Paige a světlonoš. Se svou dcerou se moc nestýká, protože si k sobě zatím nenašli cestu, i když už Paige ho v 8. sérii uznala za otce

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář