Jdi na obsah Jdi na menu
 


!!!!!!!!!!!!!POZOR!!!!!!!!!

super nabídka !!!!! protože nevím jak umístit videa na moji stránku tak mám pro vás 2 zprávy

TA PRVNÍ : SOUTĚŽ !!!!! JE TO SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ VIDEO,MUSÍ BÝT VAŠE !!!!! POŠLETE MI HO NA .NEJLEPŠÍ VYHRÁVÁ: DVĚ SUPER VIDEA(pošlu mailem)a úvodní písničku k 8.sérii

NSkodova@seznam.cz

 A TA DRUHÁ !!! Z již dříve zmiňovaných problémů vám oznamuji že pokud budete chtít nějaké spejšl video tak mi napište spolu se svým mailem.

Ptejte se na co chcete26.01.2006 JESTLI MÁTE NĚJAKOU JINOU OTÁZKU TAK MI JI NAPIŠTE NA NSkodova@seznam.cz , nebo svoji otázku napište do komentářů,popř uvedte svůj e-mail OTÁZKY 1)Když ti napíšu odpovíš mi? - Ano odpovím,je to divné protože ostatní správce stránek nemají čas ale já ANO,sice neslibuju že to bude nějak moc rychle, ale odpovím vám. 2)Jáký je tvůj e-mail?-Můj e-mail je NSkodova@seznam.cz 3)Bude se natáčet i 9.série ? - Možná vás to bude mrzet, ale NE.Čarodějky končí 8.sérií. 4)Můžu na tomto webu s něčím pomoct?-Na tuhle otázku vám nedokážu odpovědět,závisí to na tom kolik budu mít s webem práce pokud to nebudu zvládat řeknu vám. 5)Budeš přidávat nové rubriky? ANO určitě budu pořád přidávat. 6)Proč ti sem nejde dostat guestbook a fórum?-Odpoveď je snadná prostě nevím jak na to. 7)Dáš sem někdy videa?-Pravdě podobně NE,sice bych chtěla,ale nějak mi to nejde.Jestli ale budete chtít poradit kde sehnat dobré a kvalitní videa tak vám moc ráda poskytnu adresu na nějaké dobré stránky. 8)Nemohla bys mi prosím poslat nějkaké obrázky,videa,sountracky apod.?- Prominte, ale kdyby mi každý takhle psal myslíte že bych všechno zvládla poslat?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář